Волонтерський десант

З початку війни наш навчальний заклад долучився до волонтерського руху. 5 грудня ми привітали всіх волонтерів з Міжнародним днем добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку, який Генеральна Асамблея ООН започаткувала в 1985 році, та запропонувала урядам щорічно відзначати 5 грудня.
Волонтерський рух виник у Франції у 1920 році, коли молодь організувала добровільне відновлення ферм, зруйнованих під час Першої світової. Волонтерством одразу зацікавились інші країни, а у 1990-х роках воно дійшло до України. Зараз волонтери активно допомагають українській армії.
На сьогодні в Україні волонтерський рух став тією потужною силою, що здатна об’єднувати, організовувати, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів нашої держави. Волонтерами стала значна частина населення, навіть малі діти долучаються до волонтерської діяльності.
У нашому ліцеї є багато талановитих, соціально активних здобувачів освіти та викладачів, які завжди готові прийти на допомогу. Ми плетемо сітки, робимо окопні свічки, возимо вантажі, допомагаємо в евакуації, пакуємо продуктові набори для переселенців та аптечки для військових, донатимо в благодійні фонди та підтримуємо збори “для своїх” 🙂, приймаємо у себе евакуйованих людей та тварин, і, найголовніше, – підтримуємо один одного. ❤️
На фото – наші студенти разом з майстром виробничого навчання Осадчук Н.П. шиють для військових теплі шкарпетки в рамках акції «Шкарпетки для військових».
Наші шкарпетки особливі. 🙂 Вони виготовлені з любов’ю і турботою до тих, хто зараз боронить Україну.
Разом до перемоги!